NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ -İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI MANİSA ŞUBESİ TOPLANTISI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 EKİM 2018, ÇARŞAMBA   

34

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ -İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI MANİSA ŞUBESİ TOPLANTISI

    Yayına Giriş Tarihi: 16.11.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 16.11.2017 16:42:22  Yayınlayan Birim: MANİSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 16.11.2017 16:40:21

15 Kasım Çarşamba günü saat:17.30 `da Şubemizde Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizin Manisa Celal Bayar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Hocaları ile  Oda - Üniversite ilişkileri değerlendirildiği bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda Üniversite ile ilişkileri daha da arttırılması yönünde neler yapılabileceği konuları ile Üyelerimize ve öğrenci üyelerimize yönelik Seminer,Kurs vb. etkinlikleri için neler yapılabileceği konuları görüşüldü.

30 Eylül 2017 tarihinde Kentsel Altyapı Çalıştayımıza katkılarından dolayı, Şube Başkanımız Cemil KORA; Manisa Celal Bayar Üniversitesi Dekan Yardımcısı Yard.Doç.Dr.Tülin ÇETİN ile Toplantıya katılamayan Yard.Doç.Dr.Ahmet Ali KUMANLIOĞLU adına katılım belgelerini İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.Mehmet Ali YURDUSEV`e takdim etti.

Toplantıya Manisa Celal Bayar Üniversitesi Dekan Yardımcısı Yard.Doç.Dr.Tülin ÇETİN, İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.Mehmet Ali YURDUSEV ile Bölüm Başkan Yardımcısı aynı zamanda Yönetim Kurulu üyemiz Doç.Dr.Ali DEMİR ve Bölüm Başkan Yardımcısı               Yard.Doç.Dr.Ender BAŞARI  ile Araş.Gör.Dr.Mehmet Bakır Bozkurt, Yönetim Kurulu üyelerimiz          Şube Başkanı Cemil KORA,Sekreter Üye Fethi Nazım OBUS,Sayman Üye Uğur GÜLLÜ,Dilek YELTİN,Gökhan DÜRGEN ile Mustafa KARAHALİL katıldılar.

 

Toplantı Oda -Üniversite ilişkileri bakımından verimli bir şeklide gerçekleşti.


Okunma Sayısı: 73

Manisa Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır